Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
lechu
Member
Od: 09.2004
Skąd: Skawina
Offline
#
11948
19.09.2015, 19:15
grzesiek_gt
napisał(a):
Nie zmiana tylko usunęli awarię, bo wczoraj nie dało się na żadnej przeglądarce kupić biletu, a dzisiaj już wszystko działa normalnie.
Mi dziś w mozili nadal nie działało, a w chromie poszło
lechu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lechu
Znajdź inne posty napisane przez lechu