Temat
:
[IX Kolejka] Podbeskidzie - WISŁA Kraków, 19 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
33
19.09.2015, 18:58
Brawo, brawo, brawo
Taki wynik powinien być zawsze
Jednak spokojnie z fanfarami bo dziś PBB pokazało zerowy poziom.
Ostatnio edytowane przez arti : 19.09.2015 o godz. 19:07.
arti