Temat
:
[IX Kolejka] Podbeskidzie - WISŁA Kraków, 19 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
majomajo
Member
Od: 04.2011
Offline
#
32
19.09.2015, 18:55
Od 6 bramek ważniejsze 3 punkty, dobrze zareagowali po GKS, Brożek dobra forma no i Popović, który dobrze grał już w Łęcznej.
Ciekawe co w następnym meczu pokażą.
majomajo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do majomajo
Znajdź inne posty napisane przez majomajo