Panowie, powiem tyle.. Wszyscy na Wisłę z Koroną! ps. Popovic, heh no coż każdy mniej lub więcej się myli.. ale pamiętajmy to tylko jeden jego mecz... Nie myślmy zero jedynkowo..
MOSKAL KAZIMIERZ !!!
Za 90zł hop na Wisłe, kurs 2.20..
http://www.speedyshare.com/9Qxrf/WISLA.jpg