Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 19.09.2015, 18:34
Wygrywamy 5:0 a nasz trener dalej jak ....a (nie umniejszając jego zasług gdy biegał po murawie) boi się wprowadzić na boisko jakiegokolwiek młodego, bo to przecież 70 minuta i wiele może się wydarzyć.
Odpowiedz cytując