Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 19.09.2015, 17:50
Generalnie to jest skład, który uważam za optymalny dla Wisły (i pisałem od dłuższego czasu o tym).

Sadlok za Głowę - i wreszcie linia defensywy może grać bardzo wysoko, bo jest przede wszystkim szybka. Głowa już niestety nie mógł tak grać, jest zdecydowanie za wolny i stoperzy nie mogli sobie pozwolić na aż tak wysokie podchodzenie.

Popović za bezproduktywnego Urygę - i wbrew pozorom w defensywie też dajemy radę, fajna wymienność z Krzyśkiem Mączyńskim na pozycjach 6/8 i przede wszystkim rewelacyjna gra piłką.

Do tego sportowa złość po Łęcznej i gramy jak z nut. Jakby tylko oni potrafili dawać z siebie wszystko w każdym meczu, to byśmy byli faworytem do mistrzowstwa.

Nie będę wymieniał pojedynczych pozytywów, to dopiero pierwsza połowa, ale jak na razie na tle PBB wyglądamy wręcz kosmicznie.

/ps. hejterzy Popovica do wora i na rzekę
Ostatnio edytowane przez s1mone : 19.09.2015 o godz. 17:52.
Odpowiedz cytując