Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek_gt
Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
11947
19.09.2015, 17:19
Nie zmiana tylko usunęli awarię, bo wczoraj nie dało się na żadnej przeglądarce kupić biletu, a dzisiaj już wszystko działa normalnie.
grzesiek_gt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek_gt
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek_gt