krzywy napisał(a):

|
Nie będzie Czekaja - dziś cały mecz w rezerwach.
|
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na taki skład:
Cierzniak - Jovic, Guzmics, Sadlok, Burliga - Mączyński - Jankowski, Popovic (innych nie ma), Guerrier, Boguski - Brożek
Jestem realistą i czuję że wygramy, efekt złości musi wystąpić plus wyrachowanie, a nie znów byle jak i może wpadnie!