63.5 Kg napisał(a):

|
Jedna z kurewskich pseudodziennikarzyn czyli niejaki Kmiecik wyleciał dzisiaj z transferem Guerriera do Kataru...
|
Heh, gdyby chcieli za niego dać dwukrotnie tyle ile pisze Kmiecik, to niech Donald idzie. Choć jak dla mnie to tylko bzdety dziennikarzyny, który chce zabłysnąć.