Wyświetl pojedynczy post
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 19.09.2015, 11:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
z obecnie grających nie

powiem więcej, licząc od 13 grudnia, tylko Górnik Zabrze od nas całościowo mniej zapunktował. Nawet takie Łęczne, Korony, Podbeskidzia są od nas lepsze. Co ciekawe Zawisza który rozegrał 19 spotkań jest od nas lepsza, choć rozegraliśmy ich 26 (sic!!!).
żenujące

mamy fatalny trend
No jak nie jak tak, bez przesady.

W 2013 r na jesieni Korona wygrywając w Bydgoszczy z Zawiszą zakończyła serie 21 spotkań na wyjeźdzcie
Korona w całym sezonie 2012/13 nie zaliczyła wyjazdowego zwycięstwa
Seria trwała 523 dni. Ostatnie zwycięstwo zaliczyli 28 kwietnia 2012 z GKS'em Bełchatów. Trwała aż do soboty, 4 października 2013 roku


Ciężko to będzie pobić.
Ostatnio edytowane przez kpn : 19.09.2015 o godz. 11:26.
Odpowiedz cytując