Karherop napisał(a):

z obecnie grających nie
powiem więcej, licząc od 13 grudnia, tylko Górnik Zabrze od nas całościowo mniej zapunktował. Nawet takie Łęczne, Korony, Podbeskidzia są od nas lepsze. Co ciekawe Zawisza który rozegrał 19 spotkań jest od nas lepsza, choć rozegraliśmy ich 26 (sic!!!).
żenujące
mamy fatalny trend
|
No jak nie jak tak, bez przesady.
W 2013 r na jesieni Korona wygrywając w Bydgoszczy z Zawiszą zakończyła serie 21 spotkań na wyjeźdzcie
Korona w całym sezonie 2012/13 nie zaliczyła wyjazdowego zwycięstwa
Seria trwała 523 dni. Ostatnie zwycięstwo zaliczyli 28 kwietnia 2012 z GKS'em Bełchatów. Trwała aż do soboty, 4 października 2013 roku
Ciężko to będzie pobić.