WISŁAZWE napisał(a):

Marzy mi się w końcu zwycięstwo na wyjeździe.. Ile można, cholera od 13 grudnia 2014 nie możemy wygrać.
Ma ktoś dłuższą serię w Ekstraklasie?
|
z obecnie grających nie
powiem więcej, licząc od 13 grudnia, tylko Górnik Zabrze od nas całościowo mniej zapunktował. Nawet takie Łęczne, Korony, Podbeskidzia są od nas lepsze. Co ciekawe Zawisza który rozegrał 19 spotkań jest od nas lepszy, choć rozegraliśmy ich 26 (sic!!!).
żenujące
mamy fatalny trend