Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 19.09.2015, 11:15
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Marzy mi się w końcu zwycięstwo na wyjeździe.. Ile można, cholera od 13 grudnia 2014 nie możemy wygrać.
Ma ktoś dłuższą serię w Ekstraklasie?
z obecnie grających nie

powiem więcej, licząc od 13 grudnia, tylko Górnik Zabrze od nas całościowo mniej zapunktował. Nawet takie Łęczne, Korony, Podbeskidzia są od nas lepsze. Co ciekawe Zawisza który rozegrał 19 spotkań jest od nas lepszy, choć rozegraliśmy ich 26 (sic!!!).
żenujące

mamy fatalny trend
Ostatnio edytowane przez Karherop : 19.09.2015 o godz. 11:23.
Odpowiedz cytując