Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 17. Jesień 2015.
Wyświetl pojedynczy post
nowcio
Junior Member
Od: 07.2015
Offline
#
11
19.09.2015, 08:49
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 0:3 (0:2)
Skład: Cierzniak - Czekaj, Jović, Burliga, Guzmics - Jankowski, Uryga, Boguski, Mączyński, Guerrier - Brożek
Zmiany: Sadlok, Popović, Cywka
Bramki: Brożek, Mączyński, Guerrier
nowcio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nowcio
Znajdź inne posty napisane przez nowcio