Temat
:
[IX Kolejka] Podbeskidzie - WISŁA Kraków, 19 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
13
19.09.2015, 07:01
Wygrana bardzo by się przydała i oczywiście jest realna.
Z drugiej strony jak widzimy nasze orły potrafią spieprzyć wszystko,
Stawiam na wynik blisko remisu, oby nasza minimalna wygrana.
arti