Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33231
Stary 19.09.2015, 00:27
Cytat:
To są te prawicowe wartości , co nie Jaroo1 ?
Oczywiście, że nie.
Nie wiem po co z siebie robisz niedojebanego debila. Prawica ma wartości, lewica ich nie ma. Lewica to rozpusta, pedalstwo, chora tolerancja i poprawność polityczna, plucie na religię, flagę, mordowanie dzieci, eutanazja a z drugiej strony pieprzenie o ochronie życia i brak kary śmierci dla morderców i pedofilów.
A to, że ktoś jest lub aspiruje do bycia prawicowcem, jest chrześcijaninem to nie oznacza, że jest święty. Każdy popełnia błędy i każdy grzeszy ale w tych waszych lewackich łbach się ubzdurało, że jak ktoś chodzi do kościoła lub ma się za prawego to nie może zrobić nic złego, to nie ma prawa zabluźnić czy mieć na pewne sprawy radykalnych poglądów - np "plucie" na tych zjebanych imigrantów pomimo tego, że bliźniego powinno się miłować. Świat jest pełen s....ysynów i tylko głąby mogą twierdzić, że czyjaś przynalezność do organizacji, partii, religii czyni go człowiekiem nieskazitelnym.
Zrozumiałeś już o co chodzi?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.