Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.09.2015, 00:11
Jeśli w środku pola wystąpi ZNÓW słaby Jankowski, lub słaby Cywka, to przegramy. Nie ma co się okłamywać, auto bez kierowcy samo nie pojedzie, zdarzają się wyjątki tak jak w meczu z Lechią, że piłka spadnie pod nogi i trafi do bramki z 2 metrów, jednak częsciej zdarzają się mecze jak w Lęcznej, gdzie w 1 połowie zastanawiałem się jak wielkim fanatykiem Wisły muszę być skoro oglądam taką kopanine... wiem że skład mamy jaki mamy, zdaje sobię z tego sprawe, jednak na litość Boską ile szans może dostawać tak marny piłkarzyna jak Jankowski? Co by nie mówić, mimo karygodnego i gwiazdorskiego wykonania rzutu karnego, to po wejsciu Crivellaro nasza gra wyglądała o sto kroć lepiej.


Odpowiedz cytując