borys napisał(a):

|
Nie ma to znaczenia liga jest tak losowa, ze kazdy moze dostac w....... od kazdego.
|
Pogadaj z bukami ... to raz, a dwa obiektywnie, grając trzy razy z Legią trudniej jest o punkty niż w konfrontacji z Łęczną. Dlatego takie wyliczanki to przekłamanie. Podejmowanie tematu zwolnienia trenera przed końcem rundy to moim zdaniem krecia robota. Na szkodę Wisły i nas wszystkich.