Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.09.2015, 23:07
borys napisał(a):Wyświetl post
Nie ma to znaczenia liga jest tak losowa, ze kazdy moze dostac w....... od kazdego.
Pogadaj z bukami ... to raz, a dwa obiektywnie, grając trzy razy z Legią trudniej jest o punkty niż w konfrontacji z Łęczną. Dlatego takie wyliczanki to przekłamanie. Podejmowanie tematu zwolnienia trenera przed końcem rundy to moim zdaniem krecia robota. Na szkodę Wisły i nas wszystkich.
Hej Nasz TS !!