Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 18.09.2015, 20:20
2:2 po ciężkim meczu. Ktokolwiek wystąpi na środku z Ryśkiem to będzie elektryczny duet. Guzmics ostatnio też coś szuka formy, także dobrze się nie zapowiada.
Cała szansa w tym, że ofensywa zrobi gola więcej.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując