|
Jestem za Kazkiem ale szczerze to w tym sezonie co myśmy osiągnęli?... 1)remis ze słabym Górnikiem u to u siebie 2)remis w derbach jak najbardziej na plus...3)wygrana z Lechem którego każdy leje 4)remis w szczecinie ok na plus 5)remis z Lechią która jest beznadziejna... 6)wygrana ze Śląskiem noo plus 7)kompromitacja w Łęcznej ...a i w międzyczasie 8)remis na ległej niby ok ale patrząc co prezentują to nie jest to jakiś wygórowany wynik... ta drużyna po 8 kolejkach powinna mieć 18 punktów minus jeden wiec 17...a ma tylko 10. Jutro pewnie każdy liczy tak jak ja ze nasi się obudzą i wygrają ale....będzie kopania Bielsko walnie bramkę potem 2 i skończy się do zera... Tak niestety wygląda Wisła Kazika.
|