Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 17. Jesień 2015.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
636
18.09.2015, 18:24
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
Skład: Cierzniak - Jović, Guzmics, Sadlok, Burliga - Mączyński, Uryga, Boguski, Jankowski, Guerrier - Brożek
Zmiany: Crivellaro, Popović, Cywka
Bramki: Guerrier
arti