A i jak na październikowy mecz to może na Gwiazdy dla Białej Gwiazdy, bilety możesz kupić tutaj
http://r22.pl i nie potrzeba kart kibica (tylko wtedy musisz odebrać w kasie i najlepiej w jakiś wcześniejszy dzień, bo w dzień meczu może to być ciężko ogarnąć bo kolejki).