Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 18.09.2015, 15:02
A i jak na październikowy mecz to może na Gwiazdy dla Białej Gwiazdy, bilety możesz kupić tutaj http://r22.pl i nie potrzeba kart kibica (tylko wtedy musisz odebrać w kasie i najlepiej w jakiś wcześniejszy dzień, bo w dzień meczu może to być ciężko ogarnąć bo kolejki).
Odpowiedz cytując