Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 17. Jesień 2015.
Wyświetl pojedynczy post
Fifiorek
Senior Member
Od: 10.2008
Offline
#
630
18.09.2015, 13:54
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 1:3 (1:1)
Skład: Cierzniak - Burliga, Sadlok, Guzmics, Jović - Uryga, Mączyński, Boguski, Guerrier, Jankowski - Brożek
Zmiany: Crivellaro, Popović, Cywka
Bramki: Brożek x2, Uryga
Fifiorek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fifiorek
Znajdź inne posty napisane przez Fifiorek