Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 17. Jesień 2015.
Wyświetl pojedynczy post
Zybi
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Białystok
Offline
#
629
18.09.2015, 13:50
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 1:3 (1:1)
Skład: Cierzniak - Burliga, Sadlok, Guzmics, Jović - Uryga, Mączyński, Boguski, Guerrier, Jankowski - Brożek
Zmiany: Crivellaro, Popović, Cywka
Bramki: Guerrier, Popović,Crivellaro
...::: ZyBi :::...
Zybi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zybi
Znajdź inne posty napisane przez Zybi