Powoli zaczynają wnosić swoją "kulturę" w Niemczech:
http://niezalezna.pl/71029-uchodzcy-...padli-na-sklep
Wywiad z rządowym dupkiem Tomczykiem -"Jesteśmy przygotowani
na każdą liczbę" :
http://fakty.interia.pl/wywiady/news...we,nId,1888049
czyli Kopacz z przklękiem bierze 12 tys. islamistów