Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 18.09.2015, 11:22
Powoli zaczynają wnosić swoją "kulturę" w Niemczech:

http://niezalezna.pl/71029-uchodzcy-...padli-na-sklep

Wywiad z rządowym dupkiem Tomczykiem -"Jesteśmy przygotowani na każdą liczbę" :

http://fakty.interia.pl/wywiady/news...we,nId,1888049

czyli Kopacz z przklękiem bierze 12 tys. islamistów
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 18.09.2015 o godz. 11:35.
Odpowiedz cytując