Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 17. Jesień 2015.
Wyświetl pojedynczy post
andys
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
626
18.09.2015, 10:29
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 1:2 (0:1)
Skład: Cierzniak - Jović, Guzmics, Sadlok, Burliga - Mączyński, Uryga, Boguski, Jankowski, Guerrier - Brożek
Zmiany: Crivellaro, Cywka, Popović
Bramki: Brożek , Boguski
andys
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andys
Znajdź inne posty napisane przez andys