Wyświetl pojedynczy post
DrNo
Junior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 18.09.2015, 09:09
Dlaczego tak sądzisz? Był raz ze mną na E i był zachwycony ale mówił, że chciałby więcej pośpiewać, zerkał na ten sektor C. Wiem, że by chciał i mu się to podoba, jednak nie wiem czy jak na pierwszy raz to byłby dobry pomysł, czy jeśli już to blisko narożnika ale na C, np. C1? Wiem, że na sektorze C trzeba stać i śpiewać, od tego jest, ale podobno bardziej z boku jest troche luźniej jeśli chodzi o zwyczaje zasady, dlatego pytam bo chciałbym się zorientować

Dzięki za podrzucenie info o sklepach w hali, skoro są otwarte do 19 to podjadę autem po pracy, powinienem zdążyć
Odpowiedz cytując