Dlaczego tak sądzisz? Był raz ze mną na E i był zachwycony ale mówił, że chciałby więcej pośpiewać, zerkał na ten sektor C. Wiem, że by chciał i mu się to podoba, jednak nie wiem czy jak na pierwszy raz to byłby dobry pomysł, czy jeśli już to blisko narożnika ale na C, np. C1? Wiem, że na sektorze C trzeba stać i śpiewać, od tego jest, ale podobno bardziej z boku jest troche luźniej jeśli chodzi o zwyczaje zasady, dlatego pytam bo chciałbym się zorientować
Dzięki za podrzucenie info o sklepach w hali, skoro są otwarte do 19 to podjadę autem po pracy, powinienem zdążyć
