Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33222
Stary 18.09.2015, 08:56
sergio napisał(a):Wyświetl post
Tak z ciekawości zapytam o jakie konkrety by Ci chodziło?
Poważnie pytam
np.
- jaki pomysły są na uporanie się z ludźmi gdy zaczną do nas przychodzic z Ukrainy w liczbie podobnej do tych obecnie u Madziarów

- w jaki sposób będą rejestrowani i kto będzie za co odpowiedzialny. Czy mamy ludzi władajacych językami syryjskimi i językami innych emigrantów, jeśli nie to jakie są pomysły

- jak sobie wyobrażają dalszy pobyt tych ludzi na granicy serbsko- węgierskiej

to są pytania pierwsze z brzegu jakie powinny paść od kopaczki i o które powinien dopytywać się przywódca opozycji i wszyscy posłowie.

Czy od tego pitolenia jakie było w sejmie coś się zmieni? Uchroni nas to od czegokolwiek?
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43