|
W temacie wolnych trenerów będziecie mieć za chwilę Berga i Skorżę na rynku więc może dajmy sobie na wstrzymanie bo jeszcze dostaniemy zmianę o której wielu pisze. Z mojego punktu widzenia oby nie, no ale jesteśmy gdzie jesteśmy i trzeci trener na etacie nam nie straszny....
|