Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.09.2015, 23:28
Skoro jesteś taki dokładny to może wypiszesz z kim w tym okresie graliśmy my a z kim taka cracovia? Czy uważasz że to nie miało znaczenia.

Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Skrajny brak wyników , czyli jesli przegramy wszystkie mecze to tez Moskal ma zostac ? To moze wogole odpuscmy sobie wyjazdy, gramy tylko u siebie pewnie bedzie taniej
Do skrajnego braku wyników nam daleko, wyniki zdecydowanie poniżej realnych oczekiwań padły w dwóch meczach Górnik i Górnik, widocznie trzeba modlić się do św Barbary. W innych meczach wyniki były zadowalające. Mówię cały czas o realnej ocenie możliwości. Nie było niestety czegoś ponad oczekiwany stan i można mieć o to pretensje bo dwa niestrzelone karne na trzy strzelane to dramat i mogło być z punktu widzenia wyników dużo lepiej. Mamy trzy punkty straty do trzeciego miejsca to jest słaby wynik?

A takie zagrywki jak z karnym zdarzają się często jak jest nowa drużyna trafia się jakiś ambitny. Poza tym, kto strzelił poprzedniego karnego z Pogonią, pewnie chłop myślał, że mu się należy takie zwyczaje panują pewnie w amazonii. Więc robienie z tego zarzutu do autorytetu trenera Moskala to duża przesada.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.09.2015 o godz. 23:32.
Hej Nasz TS !!