Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33219
Stary 17.09.2015, 20:38
cpc napisał(a):Wyświetl post
To są jakieś jaja, ze tacy ludzie nas reprezentują w UE, brak słów. Inna sprawa, że w polskim sejmie mamy również kilku jawnych neo-banderowców. Niejaki Miron Sycz z PO to przykład chyba dość jaskrawy. Facet się nie kryje ze swoimi sympatiami względem UPA.
Dokładnie to syn sotennego UPA, który spalił polska wieś, a ludzi wymordował, z której pochodził jedenz posłów PiS, wspominajćy o tym w Sejmie. Stracił kogoś ze swojej rodziny.