Gwiaździsty napisał(a):

To są jakieś jaja, ze tacy ludzie nas reprezentują w UE, brak słów. Inna sprawa, że w polskim sejmie mamy również kilku jawnych neo-banderowców. Niejaki Miron Sycz z PO to przykład chyba dość jaskrawy. Facet się nie kryje ze swoimi sympatiami względem UPA.