Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33217
Stary 17.09.2015, 20:24
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post

A tu 4 nazwiska, jakże wymowne :

http://wpolityce.pl/polityka/265654-...skim-interesom
To są jakieś jaja, ze tacy ludzie nas reprezentują w UE, brak słów. Inna sprawa, że w polskim sejmie mamy również kilku jawnych neo-banderowców. Niejaki Miron Sycz z PO to przykład chyba dość jaskrawy. Facet się nie kryje ze swoimi sympatiami względem UPA.