wiesniak842 napisał(a):

|
Ok to Ty najwyzej kup sobie plakat Kapki na meczu, zrob sobie z nim zdjecie czy co tam wolisz. czekam na powazna odpowiedz.
|
Jeśli dla ciebie fakt, że doceniam jego dokonania piłkarskie i wkład w setki zwycięstw Wisły podczas 13 sezonów spędzonych w naszych barwach, sugeruje jakobym od razu sobie kupował jego plakat i zdjęcie to wybacz, nie mamy o czym rozmawiać. Poziom argumentów gimnazjum ciężko mi przebić
