wiesniak842 napisał(a):

Ma ktos jakis kontakt do tego fans4club, zeby wyjebali z tego zestawienia niezatapialnego Zdzisia bo wstyd?
|
Abstrahując od jego dokonań jako działacz, wymień ilu wiślaków miało zaszczyt zdobycia medalu MŚ grając w meczu o 3 miejsce?
Kapka zdobył dla nas 93 bramki w 327 spotkaniach. Mało? ilu to Wiślaków ma lepsze statystyki?