Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.09.2015, 16:26
mari339 napisał(a):Wyświetl post
Kujawa, albo Żemło na środku, ale nie Czekaj!
Kujawa jeszcze nie wyzdrowiał.
Jeśli Czekaj wystąpi zamiast Żemło w pierwszym składzie, tak można powiedzieć, że Moskal sam prosi się o zwolnienie.
Sadlok dopiero rozpoczął treningi, mimo iż oczekuje jego powrotu, to może to przynieść więcej problemów niż korzyści w tym momencie. Gdy ten zawodnik nie ma rytmu meczowego i jest po świezo po kontuzji to gra zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Tak czy inaczej, jak nie wygramy z Podbeskidziem i spadniemy na 13 miejsce w tabeli tylko cud może uratować posadę Moskala.

I nie, nie chcę teraz jego zwolnienia, ale lądując w pobliżu strefy spadkowej dziwne gdyby sobie nikt w klubie nie zadawał pytania nad sensownością pewnych działań.
Odpowiedz cytując