Marcinnno napisał(a):

Pewnie jeszcze Damian Gorawski będzie, bo jest na miejscu
|
Daj Pan spokój z piłkarzami pokroju Gorawskiego. Ledwo 30 spotkań u nas rozegrał, w większości potwornie przeciętnych. Zapamiętałem go jedynie z bezmyślnej czerwonej karki w pierwszym meczu z Valerengą, czym mocno osłabił drużynę w rewanżu.
Miejsc w drużynie jest ledwo 20-22, więc nie możemy zaprosić 'byle kogo'.