Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#434
Stary 17.09.2015, 15:47
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Pewnie jeszcze Damian Gorawski będzie, bo jest na miejscu
Daj Pan spokój z piłkarzami pokroju Gorawskiego. Ledwo 30 spotkań u nas rozegrał, w większości potwornie przeciętnych. Zapamiętałem go jedynie z bezmyślnej czerwonej karki w pierwszym meczu z Valerengą, czym mocno osłabił drużynę w rewanżu.

Miejsc w drużynie jest ledwo 20-22, więc nie możemy zaprosić 'byle kogo'.
Odpowiedz cytując