PO wstrzymało się od głosu w europarlamencie ws kwotowego przyjmowania uchodźców.
http://wpolityce.pl/polityka/265608-...woje-szwadrony
Tylko dwóch posłów PO zagłosowało jak posłowie PiS przeciwko.
A Kopacz dalej będzie mydlić ludziom oczy, że ona się twardo stawia w Brukseli.