Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 17.09.2015, 11:38
a jaki rezultat obstawiacie? Dla naszych obecnych kopaczy, mimo ich umiejętności i obecnej formy, będzie dużym obciachem, jeśli przegrają z emerytami Obecna Wisła po prostu musi wygrać, bo jak nie, to zgłaszamy dziadków do Ekstraklasy

wiem, że wynik w tym meczu jest akurat najmniej ważny. Każdy liczy na jak najwięcej bramek, no ale jeśli obecni zawodnicy przegrają....
Odpowiedz cytując