a jaki rezultat obstawiacie? Dla naszych obecnych kopaczy, mimo ich umiejętności i obecnej formy, będzie dużym obciachem, jeśli przegrają z emerytami

Obecna Wisła po prostu musi wygrać, bo jak nie, to zgłaszamy dziadków do Ekstraklasy
wiem, że wynik w tym meczu jest akurat najmniej ważny. Każdy liczy na jak najwięcej bramek, no ale jeśli obecni zawodnicy przegrają....
