|
Z Twojej strony taki głos bardzo cieszy.Wkleiłem to powyżej ponieważ chciałbym aby sprawę przedstawiać rzetelnie. Były nawoływania do przedstawienia precyzyjnego stanowiska Pis, trafiła się dobra okazja i twarde stanowisko jest.Podobnie jak Ty mam nadzieje ze Pis to podtrzyma , powiem więcej wierze w to. Nikomu rozumnemu w Polsce nie są potrzebni ciapaci czy jak ich tam nazwać.
|