Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33208
Stary 17.09.2015, 09:28
Ja bym sie wstrzymal do wyborow i do czasu gdy PIS prawdopodobnie obejmie wladze bo przeed wyborami to juz rozne cuda slyszalem w wykonaniu roznych partii w tym i PISu. Cieszy taka postawa Kaczynskiego. Oby nie bylo powtorki z historii kiedy Lech podpisywal traktat lizbonski. Tez byl przeciw ale sie ugial pod, jak to opisuja nasi forumowi agitatorzy, ciezarem mediow, presji czy czego tam jeszcze bo chyba kazdy sobie zdaje z tego sprawe co sie bedzie dzialo w pseudomediach gdy PiS dalej bedzie prezentowal taka postawe w kwestii ciapatych i zeby znowu media i co tam jeszcze nie "zmusily" tym razem drugiego Kaczynskiego do zmiany pogladow. Tego bym sobie zyczyl.