Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.09.2015, 09:25
Marcelo jako zawdonik. Rewelacja! Nie sądziłem, że to się uda.

Acz najważniejszy dla mnie fakt, to występ Grzeli Patera. Bardzo bym chciał, aby w tym meczu został pożegnany w sposób, na jaki zasługuje (starsi kibice pewnie pamiętają jak został potraktowany w 2003 roku, kiedy to Wisła oddała go do Polkowic).

No i jeśli przyjedzie Nikola... to będzie coś.
Odpowiedz cytując