Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33207
Stary 17.09.2015, 08:51
Wklejam całość przemówienia w Sejmie Kaczyńskiego , mam nadzieje że zainteresowani wysłuchają i wyciągną wnioski.Najważniejsze że nie będą oceniać postawy Pis i Kaczyńskiego na podstawie bzdeciarskiego wpisu który ukazał się powyżej.

https://www.youtube.com/watch?t=22&v=fYcVL_CLxRU