Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.09.2015, 16:42
Wybiórcza założyła chyba hodowlę zakłamanych gryzipiórków. W okresie bojkotu wypisywali, że niewiele frekwencja zmalała i minimalizowali jego efekty miziając się wzajem z łysym najmitą, a teraz nie wiadomo jakim sposobem/metodą obliczają straty Klubu na ok. 3 mln zł. Jeszcze cytują pogonionego już dawno z Wisły przez samego Cupiała, Zbigniewa Koźmińskiego, że to cała akcja i wsparcie Kibiców, to "wstyd dla klubu" [sic!!!].

Żałosne, ale po tym szmatławcu innych tekstów trudno się spodziewać.
Odpowiedz cytując