|
Napisałem do klubu, czy coś zamierzają z tym zrobić. Możecie się dołączyć, wtedy będzie można liczyć na odzew.
Najchętniej tego Jawora i Podsiadło z GW bym złapał i wytrzaskał po ryju. Obnoszą się jako kibice Wisły, a zachowują jak ścierwa względem klubu żeby zabłyszczeć na Onecie przez 5 minut.
|