Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 16.09.2015, 09:37
Napisałem do klubu, czy coś zamierzają z tym zrobić. Możecie się dołączyć, wtedy będzie można liczyć na odzew.

Najchętniej tego Jawora i Podsiadło z GW bym złapał i wytrzaskał po ryju. Obnoszą się jako kibice Wisły, a zachowują jak ścierwa względem klubu żeby zabłyszczeć na Onecie przez 5 minut.
Odpowiedz cytując