Drozd napisał(a):

|
Nie wpadło bo mamy drewnianych piłkarzy i trener powinien być doceniony że takie drewniaki starając się grać to co trener zaplanował stwarzają sytuacje. To jest zasługa trenera, a fakt, że taki Jankowski czy Guerier nie potrafi kopnąć do pustej bramki z 5 metrów tylko trafia w bramkarza stojącego na linii to nie wina trenera.
|
Aż się popłakałem ze śmiechu.
