Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1460
Stary 15.09.2015, 19:11
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
W tym meczu na pewno Burliga, Guerrier i chyba Boguś.
Dokładnie ta trojka - Moskal to powiedział w jakimś wywiadzie po meczu.

Za taki wybryk powinna być kara finansowa, trener wyznacza i bierze odpowiedzialność, bo za chwilę dojdzie do tego, że obrońca będzie grał sobie jako pomocnik, bo mu się tak podoba.

luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Mnie tu zastanawia reakcja (jej brak?) reszty drużyny. Jakiś latino .... wie skąd burzy założoną koncepcję i nie ma nikogo, kto mu powie 'spierdalaj' i odda piłkę wyznaczonemu do jedenastki?
A jeśli ci wyznaczeni nie chcą strzelać to znaczy, że chyba same piz.dy w tej ekipie zostały.
Co do braku reakcji reszty zespołu to też tego nie rozumiem...
Ostatnio edytowane przez Savik : 15.09.2015 o godz. 19:14.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!