PiVoSH92 napisał(a):

|
W tym meczu na pewno Burliga, Guerrier i chyba Boguś.
|
Dokładnie ta trojka - Moskal to powiedział w jakimś wywiadzie po meczu.
Za taki wybryk powinna być kara finansowa, trener wyznacza i bierze odpowiedzialność, bo za chwilę dojdzie do tego, że obrońca będzie grał sobie jako pomocnik, bo mu się tak podoba.
luke1906 napisał(a):

Mnie tu zastanawia reakcja (jej brak?) reszty drużyny. Jakiś latino .... wie skąd burzy założoną koncepcję i nie ma nikogo, kto mu powie 'spierdalaj' i odda piłkę wyznaczonemu do jedenastki?
A jeśli ci wyznaczeni nie chcą strzelać to znaczy, że chyba same piz.dy w tej ekipie zostały.
|
Co do braku reakcji reszty zespołu to też tego nie rozumiem...