Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 15.09.2015, 19:10
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Niestety, pan Crivellaro i pan Cywka umiejętnościami nawet przez sekundę nie stali obok Stilicia. Cieszyłem się, że Tomka wystawili w pierwszym składzie, i szybko mi ta radość minęła. Nie wiem jakim cudem gość, który tyle lat biegał po Anglii, który teoretycznie powinien mieć zajebisty przegląd boiska, ładuje na ślepo piłkę do tyłu a la Uryga. Wstyd.
Niestety, ale gdyby stali to nie przyszliby do tak miernej ligi jak ekstraklasa
Ale prawda jest taka, że Crivellaro gdyby strzelił tego karnego to byłby tutaj noszony ja rękach. Z nim na boisku ruszyło się coś z przodu. Karnego zjeb*ł koncertowo, ale nie licząc tego(najważniejszej akcji meczu) był jednym z wyróżniających się.
A jak czytam, ze ktoś pisze, że nie zasłużyliśmy na punkt to zastanawiam się kto zasługiwał. Bo na pewno nie gornik broniący się około 70 minut(cała druga połowa i początek meczu) w 11. Postawili autobus większy niż Chelsea.
Ostatnio edytowane przez TS&ZKS : 15.09.2015 o godz. 19:19.
Odpowiedz cytując