Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1459
Stary 15.09.2015, 19:07
siedzenaganku2 napisał(a):Wyświetl post
ja nie wiem skad ta krytyka na dla Popovicia, dla mnie jak on wchodzi z lawki to gra zawsze bardzo ciekawie, duzo celnych, ciekawych podan, wiecej minut powinien dostawac, albo w ogole od poczatku meczu grac
Celnych? Mam nadzieje, że napisałeś to ironicznie Gość niestety nie pasuje do gry ze sporą ilością szybkich podań. Cywka jak narazie to największy niewypał transferowy od lat. Ne pokazał jeszcze kompletnie nic poza tym wczorajszym prezentem.
Priorytetem zarządu musi być sprowadzenie napastnika. Może i Brożek już nie jest tak bramkostrzelny, ale bez niego wygląda to jeszcze gorzej. Więc musimy mieć kogoś "na zapas".