|
cosik ta akcja przystaneła.Mam nadzieje,ze ludzie pokupuja te bilety,bo nagrody ktore zostały tego juz tak tego nie podbiją.
Mogliby jeszce dodać w nagrodach zdjecia z uczestnikami meczu bez biletu.Kupilem sobie juz bilety,a zdjecie zafundowałbym córce.
|