Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#370
Stary 15.09.2015, 15:17
cosik ta akcja przystaneła.Mam nadzieje,ze ludzie pokupuja te bilety,bo nagrody ktore zostały tego juz tak tego nie podbiją.
Mogliby jeszce dodać w nagrodach zdjecia z uczestnikami meczu bez biletu.Kupilem sobie juz bilety,a zdjecie zafundowałbym córce.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując