|
Statystyka to najgorsze kłamstwo ale bodajże 27 pkt w 23 meczach nawet z tym składem pokazuje że trener jest słaby.
Ta ligę można zawojowac nawet tylko jeżdżąc na dupie mając w składzie dawali. Czekamy do końcu kontraktu Smudy jeśli w międzyczasie nie wydarzy się cud trenera trzeba zmienić.
|