DevilMayCry napisał(a):

|
Kazek to już chyba sznur kupuje... To jak to w końcu jest? Ma się podać, czy nie? Jeżeli piszesz, że tu nawet Mourinho nie pomoże, to po co opłacać kolejnego trenera?
|
A kto mówi o nowym trenerze, niech sami grają

Czekaj, czekaj, przecież Głowa robi licencję! Załatwić mu tymczasową licencję i mamy grającego trenera!
A tak na poważnie, Moskal powinien zostać do momentu, gdy zejdziemy z kontraktu Smudy, jeżeli do tej pory nic się nie zmieni z wynikami, to należy mu podziękować.