Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1446
Stary 15.09.2015, 14:10
DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
Kazek to już chyba sznur kupuje... To jak to w końcu jest? Ma się podać, czy nie? Jeżeli piszesz, że tu nawet Mourinho nie pomoże, to po co opłacać kolejnego trenera?
A kto mówi o nowym trenerze, niech sami grają
Czekaj, czekaj, przecież Głowa robi licencję! Załatwić mu tymczasową licencję i mamy grającego trenera!

A tak na poważnie, Moskal powinien zostać do momentu, gdy zejdziemy z kontraktu Smudy, jeżeli do tej pory nic się nie zmieni z wynikami, to należy mu podziękować.