Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 15.09.2015, 14:03
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
A ja bym Cywki nie skreślał... Za dużo biegał na wyspach i nie potrafi teraz zwolnić do prędkości naszej ligi. Dajmy mu trochę czasu na przystosowanie się do ekstraklasy. Wierzę, że na wiosnę będzie jego gra wyglądała lepiej, a teraz to niech skupi się na treningach i walczeniu w tych końcowych minutach, które zapewne będzie zaliczał.
A coś Popovicia nikt nie chwali, a przecież to chyba było jego najlepsze 45minut w tym sezonie? W końcu jakieś trudniejsze i celniejsze piłki posyłać zaczął
Wyszedłbym na PDB z Mąką i Popoviciem obok siebie. Wydaje mi się, że Słoweniec lepiej spisuje się przy ataku pozycyjnym niż przy grze z kontry, a może jego lepsza gra wynikała po prostu z coraz lepszego (oby!) zgrania? Nie po raz pierwszy w tym sezonie miałem wrażenie, że formacje grały osobno. Przy akcji bramkowej dwóch zawodników gospodarzy było pomiędzy obroną a pomocą. Poza beznadziejnym podaniem Cywki obarczam odpowiedzialnością linię obrony, która wg mnie powinna wyjść wyżej i od razu cisnąć napastników tak, żeby nie zdołali się odwrócić. Kilka razy zawodnicy podejmowali złe decyzje, zamiast strzelać podając. Przy takim autobusie za rzadko strzelalismy z dystansu. Swoją drogą, ogarnijmy te rożne, bo mamy Głowę Guzmicsa i Donalda, którzy są w stanie wygrać główkę.
Odpowiedz cytując